Barevné čočky 3 Tones Green

DORUČENÍ DO 24 H
při objednání do 13:00

DOPRAVA ZDARMA
při objednávce nad 999 Kč

Cena: 358 Kč
SKLADEM: vyberte požadované dioptrie
 • Doba nošení: 3 měsíce
 • Balení: po dvou
 • Obsah vody: 45%
 • Průměr: 14.0 mm
 • Zakřivení: 8.6 mm
 • Výrobce: Maxvue Vision
Poslat odkaz e-mailem

Barevné čočky 3 Tones Green

Čočky 3 Tones byly vyvinuty speciálně pro ty, kteří s barevnými čočkami začínají, popřípadě mají rádi spíše decentní změny. Tyto čočky kombinují 3 barvy a pouze jemně změní Vaši přirozenou barvu duhovky.

Maxvue u svých čoček využívá patentovanou technologii HYDROGEL, která zajistí větší pohodlí při nošení.

Přestože čočky mohou na obrázku vypadat nepřirozeně, z ColourVUE čoček zřejmě nejlépe simulují přirozenou strukturu oka.

Čočky jsou dodávány v balení ve fyziologickém roztoku. Pro péči a údržbu čoček je nutné mít ke každým čočkám i pouzdro na čočky a dezinfekční roztok. Doporučujeme základní roztok Horien NO RUB 120ml - včetně pouzdra za 139 Kč!

Cena je za dvě čočky - buď nedioptrické, nebo se stejnými dioptriemi. Máte jiné dioptrie na každé oko? Objednejte si dvě balení, nebo se podívejte na prémiové čočky, u kterých si můžete vybrat dioptrie na každé oko zvlášť.

 

Hodnocení klientů: 3.1/5 Přidat vlastní hodnocení
 • Markéta   Hodnocení: 5,0
  02.11.2017 13:29:21

  Naprosto úžasný čočky !!!! Vypadají přirozeně a krásně změnily barvu (mám modré oči). Doporučuji !

 • Hana Čisárová   Hodnocení: 5,0
  30.06.2014 16:28:30

  Po obdržení těchto čoček musím i já napsat že jsem zklamaná, a to mé přirozené oči jsou hnědé,Rozdíl po nasazení čoček není skoro znát a to mají mít zelenou barvu,,nehledě na to že nikdo ani z mých blízkých nic nepoznal,Barvy vůbec neodpovídají těm na obrázku.Je mi to líto byli to pro mě vyhozené peníze.Nedoporučuji.

 • Peťa Zapletalová   Hodnocení: 5,0
  05.06.2014 13:48:43

  Dnes jsem obdržela tyto čočky a jsem bohužel velmi zklamaná. Mám zelené trochu místy až šedé oči,na obrázků se mi tyto čočky zdali moc krásné a syté,ve skutečnosti - když jsem zkusila jen levé oko, abych viděla ten úžasný rozdíl, nastalo zklamání :-( mé pravé oko je více zelené a hezčí než levé z kontaktní čočkou :-( vybrala jsem levnější variantu abych po vyzkoušení přešla na tu super zelenou, po dnešku mám ale velké dilema ... Z prominutím - jak tu i na obalu čoček mám větší úspěch z mých pravých očí,tedy z mé barvy očí, tyto čočky Tři tóny zelené, jsou vybledle a už vůbec nemají tak krásnou působivou zelenou barvu, nevím, kdo tu píše ty komentáře, ráda bych se vás dívky - ženy zeptala, kde mají ty barevné čočky ze kterých pocházejí tyto fotografie. Pa Peťa ;-)

 • Dana Polachová   Hodnocení: 5,0
  19.07.2013 14:36:06

  Byla jsem spokojená a určitě si zase objednám.

 • Hanka N.   Hodnocení: 5,0
  07.04.2013 17:48:10

  Nosila jsem je před Green Yellow čočkami a byla s jsem nimi spokojená. Teď ale nosím jen Green Yellow, líbí se mi že jsou světlejší.

Doprava zdarma od 999 Kč