Články

Jaro 2015: trendy v líčení

Jaro je tady! A s ním jako každý rok svěží trendy po šedivé zimě. A jaké jsou aktuální trendy v líčení? Jako každý rok se jarní líčení nese ve znamení pestrých barev. Vyzkoušejte nejžhavější odstíny určené právě pro tuto sezonu. Vrací se také oblíbené nahé líčení, oční linky nebo výrazné rty. Nebo vyzkoušejte neotřelé tipy na extravagantní večerní líčení. Vyberte si  svůj jarní trend v našem novém článku.

Trendy léta 2014

Léto je v plném proudu. Chcete z něj vytěžit maximum? Vybrali jsme pro vás některé trendy, které nás zrovna baví. O čem se mluví právě teď?

Trendy v líčení jaro/léto 2014

Představujeme vám nejžhavější trendy v líčení pro sezónu jaro a léto 2014! Který look vyzkoušíte vy? Inspirujte se v našem článku.

Plesová sezóna: jak vypadat dobře na fotkách 2.díl

Máte legraci z těch, kteří před fotoaparátem doslova pózují? Přečtěte si další díl našeho plesového speciálu a přesvědčte se sami, že díky dodržování pár jednoduchých zásad už nikdy nebudete vypadat na fotce hloupě. Správně zaujatý postoj umí prodloužit postavu, zakrýt nedostatky i rozzářit oči. Nevěříte?

Plesová sezóna: jak vypadat dobře na fotkách 1.díl

Chystáte se na ples a už předem se děsíte nelichotivých snímků, které zaplaví následující den váš facebookový profil? Zabránit vám tancovat na stole bohužel neumíme, ale se vším ostatním vám poradíme v našem článku.

Je tu podzim: podzimní trendy 2013

Léto je nenávratně pryč, a tak nastal čas vyměnit veselé barvy za podzimní tóny. Letošní podzim bude elegantnější, ale přináší i několik překvapivých novinek. Zajímají vás aktuální trendy v líčení? Více se dozvíte v novém článku.

Naruto: představení Sharinganu

Tentokrát článek pro naše anime příznivce. Přečtěte si více o Sharinganu.

Horké léto: jak si udržet opálení

Pracně jste celé léto chytala bronz a chtěla byste, aby vám vydržel déle než do konce září? Zkuste naše triky a opálením se můžete chlubit po celý rok. Přečtěte si třetí díl letního miniseriálu.

Horké léto: jak se zchladit

Padají teplotní rekordy a sprcha k ochlazení nestačí? Pomoci vám mohou také speciální kosmetické prostředky, které slibují chladivý efekt. Vyzkoušeli jsme, které fungují, a za které nestojí vyhazovat peníze. Čtěte druhý díl našeho letního miniseriálu.

Horké léto: jak se chránit před sluncem

Podle dlouhodobých předpovědí nás horké počasí v následujících týdnech neopustí. Připravili jsme pro vás malý seriál, jak letošní horké léto přežít. Začínáme se základy ochrany před sluncem. Shrneme si základní pravidla a přidáme také pár novinek. Víte například, že známá pravidla volby ochranného faktoru jsou dnes již zastaralá?

1 2 3

Doprava zdarma od 999 Kč